Dlaczego to właśnie do naszej akademii powinieneś zapisać swoje dziecko i dlaczego to na nas powinieneś postawić❓

1️⃣ Stawiamy na jakość, a nie ilość. Pracujemy w grupach maksymalnie 14-osobowych. Dlaczego? Aby trenerzy pracujący z zawodnikami mogli poświęcić im maksymalnie dużo czasu i uwagi, by mogli poprawiać ich błędy, wytłumaczyć w jaki sposób mogą stać się lepsi. Mniejsze grupy to większa dyscyplina, a większa dyscyplina przekłada się na lepszą organizację zajęć.

2️⃣ Nasi trenerzy posiadają uprawnienia minimum UEFA B oraz nieustannie doszkalają się, uczestniczą w kursokonferencjach dla trenerów, obserwują najnowsze trendy, stale podnoszą swoje kwalifikacje. Ponadto w akademii panuje już system wyłapywania „talentów trenerskich” z lokalnego klubu Złoczewii. Stale przyglądamy się młodym piłkarzom seniorskiego klubu, którzy w przyszłości mogą zasilić szeregi naszej kadry i podnieść poziom szkolenia.

3️⃣ Wszyscy szkoleniowcy zobowiązani są do realizacji naszego modelu gry. W akademii jest zatem spójny system szkolenia, według którego prowadzimy każdą grupę wiekową. Naszym celem jest wychowanie jak najlepszego piłkarza, ale również człowieka.

4️⃣ Nasze zajęcia budowane są w taki sposób, by każdemu zawodnikowi umożliwić maksymalny rozwój jego talentu, a co równie istotne, by pozwalały one na rozwój jego kreatywności, co owocuje samodzielnym podejmowaniem decyzji w trakcie meczów. W jednostkach treningowych pojawia się zatem mnóstwo gier pomocniczych, zadaniowych i otwartych ćwiczeń, dzięki którym dzieciaki rozwijają swój „piłkarski umysł”.

5️⃣ Stale monitorujemy rozwój dziecka – przeprowadzamy testy sprawnościowe, motoryczne oraz piłkarskie w odpowiednich terminach.

6️⃣ Dbamy o spójny i profesjonalny wizerunek akademii. Wychodzimy również z założenia „jak cię widzą, tak cię piszą”. W naszych kanałach social media stawiamy na jakość, w ubiorze akademii stawiamy na jakość, w treningu akademii stawiamy na jakość. Nic nie dzieje się przypadkiem. Doskonale wiemy, co robimy i jakie chcemy uzyskać efekty. Już niebawem wszyscy zawodnicy obowiązkowo trenować będą w jednakowych strojach treningowych. Szkoleniowcy obowiązkowo do pracy przychodzić będą w jednolitych dresach.

7️⃣ Troszczymy się od atmosferę. Dla nas drużyna jest jak rodzina. Każdy gracz i trener dokłada cegiełkę od siebie. Doceniamy każde staranie, nagradzamy, wspieramy, rozumiemy. Przybijamy piątki po sukcesach i porażkach. Jesteśmy zawsze razem.

Partnerzy główni akademii