W piątek 25 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej w Złoczewie nasi podopieczni oficjalnie zakończyli sezon 2020/21. Z tej okazji odbył się mecz rodzice vs dzieci, a wszyscy uczestnicy zabawy mieli okazję zintegrować się na grillu.

Na murawie o godzinie 17:00 pojawiły się wszystkie nasze grupy młodzieżowe. Wydarzenie rozpoczęło się od najważniejszego elementu, meczu na który wszyscy czekali – nasi podopieczni mogli wreszcie rywalizować ze swoimi rodzicami.

Spotkania rozegrano na dwóch boiskach. Każdy z rodziców występował przeciwko swojemu synowi lub córce. Emocji i bramek nie brakowało i co najważniejsze – nikt nie dał nikomu forów.

Podczas gdy mecze toczyły się pełną parą, w wyznaczonej strefie odbywała się wlepkowa loteria fantowa. Pierwsi wzięli w niej udział przedszkolaki, którzy do wylosowania mieli takie fanty jak puzzle z postaciami z bajek czy zabawkowe samochody. Następnie do loterii dołączyły starsze dzieciaki. Dla nich przygotowane zostały inne gadżety: piłki, pompki, opaski na rękę, gdy planszowe i inne.

Na koniec imprezy każdy z uczestników mógł zjeść kiełbaskę, porozmawiać z trenerami i innymi rodzicami, a ci, którym jeszcze było mało dalej przebywali na boisku z dzieciakami.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę, dużą frekwencję i ogromne zaangażowanie nie tylko w tym dniu, ale i przez cały sezon.

Partnerzy główni akademii