W piątkowy poranek prezes i trener naszej akademii Łukasz Łakomiak odwiedził dzieci z zerówki ze Szkoły Podstawowej w Złoczewie. Podczas spotkania odbyła się krótka rozmowa z maluchami oraz treningi pokazowe dla każdej z grup.

Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 10.00. Dzieciaki wraz z ich opiekunkami pojawiły się na boisku trawiastym przy szkole podstawowej, gdzie czekał na nie trener Łukasz.

Wydarzenie rozpoczęło się od krótkiej rozmowy, prezentacji akademii oraz kilku pytań zarówno od szkoleniowca do dzieciaków, jak i odwrotnie. Pociechy pytały choćby o to, jak wygląda egzamin na trenera oraz co na co dzień pije trener.

Kolejnym elementem spotkania były treningi pokazowe dla wszystkich dzieciaków, które zostały podzielone na dwa mniejsze zespoły. Każda grupa trenowała około 20 minut, a w ćwiczeniach nasz szkoleniowiec skupiał się przede wszystkim na zabawach ogólnorozwojowych.

Na koniec wszystkie dzieciaki odpowiadały, czego uczyły się tego dnia i na jakie elementy trener zwracał szczególną uwagę. Mali sportowcy opowiadali o zajęciach wzorowo.

Zarząd klubu dziękuje Pani Bogusi Centkowskiej za zaproszenie do szkoły i życzy wszystkim podopiecznym udanego roku szkolnego.

W dniu dzisiejszym nasz trener Łukasz miał okazję spotkać się z dzieciakami z zerówki ze Szkoły Podstawowej w Złoczewie….

Opublikowany przez Królewscy Złoczew Piątek, 25 września 2020

Partnerzy główni akademii