Przedstawiciele naszego klubu – Łukasz Łakomiak i Ewelina Symon – podpisali umowę partnerską z Widzewem Łódź.

Rozmowy na temat współpracy trwały już od jakiegoś czasu, a wszystko zaczęło się od stażu trenerskiego w Akademii Widzewa, na którym przebywali szkoleniowcy naszego klubu. Ostatecznie w dniu 15.06. doszło do podpisania dokumentów.

– Kilka tygodni temu mieliśmy przyjemność przebywać na stażu w Akademii Widzewa, nawiązaliśmy kontakt, rozmawialiśmy o szkoleniu dzieci i postanowiliśmy podjąć współpracę. Dla dzieci z Królewskich Złoczew to szansa na postawienie kolejnego kroku w swojej piłkarskiej przygodzie. W mniejszych miejscowościach jest wielu utalentowanych zawodników. Chcielibyśmy, aby byli oni naszą wizytówką. Dla nas ogromną dumą będzie sytuacja, jeśli nasz wychowanek zagra w barwach Widzewa Łódź – powiedział Łukasz Łakomiak, prezes Królewskich.

Dzięki współpracy z jednym z największych klubów piłkarskich w Polsce nasi podopieczni otrzymają zupełnie nowe możliwości zaprezentowania swoich umiejętności. Zawodnicy będą mogli uczestniczyć w treningach reprezentacji Młodego Widzewa, a najlepsi z naszych graczy otrzymają możliwość dołączenia do Akademii Widzewa już od kategorii U13.

Ponadto nasi szkoleniowcy będą mogli czerpać garściami z wiedzy trenerów łódzkiego klubu, brać udział w programach stażowych i stale podnosić swoje kwalifikacje.

Mamy nadzieję, że w przyszłości wychowanek Królewskich reprezentować będzie widzewskie barwy.

źródło: Widzew Łódź

Partnerzy główni akademii