Z przyjemnością informujemy kibiców o nowościach na naszej stronie internetowej. Od dziś kibicowanie naszym będzie dużo prostsze, a organizacja akademii będzie stać na jeszcze wyższym poziomie.

W związku z tym, że krolewscyzloczew.pl to nasze główne centrum dowodzenia i niewątpliwie wizytówka całej akademii, postanowiliśmy systematycznie dodawać do niej brakujące informacje. Od kilku dni funkcjonuje już zakładka wydarzenia, gdzie możecie zobaczyć, który zespół gdzie i o której godzinie gra swój mecz. To zdecydowanie pomoże wszystkim kibicom w zaplanowaniu sobie dopingowania młodych Królewskich.

Poza tym na stronie widnieje już zakładka „klub”, a w niej informacja o naszych trenerach wraz z numerami telefonów. Każdy kibic może sprawdzić, kto prowadzi daną grupę. Ułatwi to również kontakt ze strony innych szkoleniowców, którzy chcą umawiać się na mecze kontrolne z naszymi zespołami.

Już niebawem wprowadzimy kolejne nowości – a na sam początek dodamy fotografie naszych zespołów podzielone na kategorie wiekowe wraz z kolorami grup, jakie są do nich przypisane.

Partnerzy główni akademii