Królewscy Złoczew przy współpracy z Lasami Państwowymi zorganizowali w niedzielę wycieczkę do lasu w Pyszkowie.

W spotkaniu w lesie w Pyszkowie wzięło udział około 140 uczestników, a w ten liczny skład wchodzili zawodnicy Królewskich Złoczew, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, a także przyjaciele naszej akademii.

Podczas spotkania nasi trenerzy wraz z panem Leśniczym Zbyszkiem Wzgardą przygotowali dla uczestników wiele atrakcji oraz zachęcali do przebywania na świeżym powietrzu, a w szczególności do odwiedzania lasów i korzystania z jego dobrodziejstw.

Chcieliśmy pokazać wszystkim, jak fajnie można bawić się na obszarach leśnych i jak wykorzystywać całe to otoczenia to uprawiania sportu czy do spotkań z przyjaciółmi. Cieszymy się, że nasze wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, bo dzięki temu mogliśmy zachęcić zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie do aktywności fizycznej, a także pokazać nasze piękne rejony.

– komentował po wydarzeniu prezes Królewskich Łukasz Łakomiak.

Furorę wśród dorosłych zrobiła strzelnica i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w tej dziedzinie. Dzieci otrzymały również lekcje edukacyjną od pana leśniczego na temat lasu, zwierząt i odpowiednich zachowań podczas przebywania na zalesionych obszarach. Całość zwieńczyły konkursy sportowe, ognisko, gadżety oraz loteria, w której dziesiątka szczęśliwych dzieci otrzymała od Królewskich Złoczew piłki.

Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki wypad do lasu.

fot. Adam Polak

Partnerem wydarzenia są:

Partnerzy główni akademii