Nasza grupa żółta pod wodzą trenera Patryka Pijanki zagrała w piątek trójmecz z Wartą Sieradz oraz Football Academy Sieradz. Królewscy spisali się naprawdę dobrze.

Rywalizacja w formie trójmeczu rozpoczęła się o godzinie 18:00 i trwała niemalże dwie godziny. Zawodnicy ze Złoczewa otrzymali możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przeciwko zespołom sieradzkiej Warty oraz miejscowego Football Academy.

Cały czas dostrzegamy progres w tej grupie dzieci i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy kolejne dobre występy w wykonaniu naszych chłopców. Oglądałem dziś ich rywalizację, dopingowałem gorąco i dostrzegłem, jak mocno zbudowani i zmotywowani po dobrych meczach byli chłopcy. Już szukamy dla nich kolejnych sparingpartnerów na wiosnę.

– powiedział po meczu Łukasz Łakomiak.

Podczas meczów stery nad drużyną przejął całkowicie trener Patryk Pijanka, który od pewnego czasu asystuje podczas szkolenia naszej drużyny, a jego obowiązki w pracy z tą grupą zawodników stale rosną.

Widać chemię między piłkarzami a trenerem, to ważne w pracy dzieci. Podejście do chłopców jest kluczowe, bo to dzięki temu możemy wydobywać z nich to, co najlepsze. Myślę, że już niedługo Patryk będzie gotowy do samodzielnej pracy z zawodnikami Królewskich Złoczew.

– zakończył prezes Królewskich.

Partnerzy główni akademii