Trzy drużyny Królewskich Złoczew rozegrały swoje mecze w miniony weekend. Emocji na stadionie w Złoczewie nie brakowało.

Rywalizację zaczęła grupa U9. Podopieczni trenera Łukasz Łakomiaka zmierzyli się w sobotę z Widawią Widawa. Po dość ospałym początku nasi zawodnicy wskoczyli na odpowiedni poziom piłkarski i z upływem kolejnych minut potrafili w pełni przejąć kontrolę nad wydarzeniami na murawie. To kolejny pozytywny występ naszej grupy czerwonej.

Niedzielnym porankiem swoje zmagania rozpoczęły dwie najmłodsze grupy Królewskich Złoczew. U8, czyli grupa zielona prowadzona przez Andrzeja Łakomiaka podejmowała ekipę Pogoni Zduńska Wola. Mecz był naprawdę wyrównany, co sprawiło, że i jedna, i druga drużyna musiała mocno natrudzić się aby ukąsić przeciwnika. Takie starcia ogląda się naprawdę przyjemnie.

W tym samym czasie na dwóch boiskach obok mecz rozgrywały nasze skrzaty, czyli zespół U7 w połączeniu z U6. W pojedynku z AP Namysłów trener Łukasz stawiał przede wszystkim na młodszych chłopców, bo to własnie dla nich organizowane było to wydarzenie. Jednak w związku z tym, iż w grupie na chwilę obecną trenują dwa roczniki, wszyscy chłopcy wzięli udział w tym pojedynku (przynajmniej w wymiarze kilkunastu, symbolicznych minut). Nasi najmłodsi piłkarze pokazali się z dobrej strony – było dużo kiwek, strzałów na bramkę, walki i przede wszystkim uśmiechu, co w takim wieku jest najważniejsze.

Partnerzy główni akademii