Nasze dwie drużyny czerwona oraz żółta rozegrały mecze z WKS’em Wieluń. Wychowankowie Królewskich Złoczew zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony pokazując kawałek ciekawej piłki.

Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 17:00 na boisku przy Urzędzie Gminy Złoczew i toczyła się na dwóch boiskach jednocześnie.

Starsza grupa (żółta) prowadzona tego dnia przez trenera Patryka Pijankę zaprezentowała się naprawdę z bardzo dobrej strony. Nasi chłopcy pewnie wygrywali pojedynki 1×1, w interesujący sposób budowali akcje, co zaowocowało dużą liczbą bramek. Z pewnością cieszy fakt, iż coraz lepiej wygląda współpraca między zawodnikami zarówno w atakowaniu, jak i w bronieniu.

Drużyna czerwona, czyli chłopcy z rocznika 2014 mieli kolejną już możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z tym przeciwnikiem. Wcześniej już wielokrotnie rywalizowali oni z WKS’em w meczach sparingowych i licznych turniejach. Nasi zawodnicy bardzo dobrze realizowali założenia postawione przed meczem przez trenera Łukasz Łakomiaka. Warto nadmienić też, że w tym meczu otrzymali szansę gry nowi piłkarze, którzy dopiero co dołączyli do naszej akademii. Z pewnością będzie do zastrzyk pozytywnej energii do dalszego trenowania.

Trenerzy już planują kolejne spotkania dla naszych podopiecznych.

Partnerzy główni akademii