Trzy grupy Królewskich Złoczew rozegrały w ten weekend mecze towarzyskie z klubami z Sieradza oraz Wielunia. Nasi podopieczni znów otrzymali sporą dawkę grania z czego zadowoleni są zarówno sami zawodnicy, jak i trenerzy.

W sobotę w Wieluniu wystąpiły nasze najmłodsze grupy, czyli zielona (rocznika 2015) oraz czerwona (rocznika 2014). Obydwie drużyny pokazały kawał dobrej piłki przeciwko drużynie WKS’u Siatkarza Wieluń. Podczas rywalizacji młodzi Królewscy potrafili kontrolować mecz oraz zademonstrować wysoki poziom umiejętności piłkarskich. Trenerzy są zbudowani postawą swoich wychowanków.

W niedzielę natomiast swoje spotkanie rozegrała grupa żółta, złożona z chłopców urodzonych w latach 2012/13. Rywalem Królewskich byli goście z Akademii Piłkarskiej Sieradz. Nasi przeciwnicy okazali się w tym dniu zdecydowanie lepszą drużyną. Mimo tego gospodarzom należą się duże brawa za walkę i podejmowanie dalszych prób pomimo wielu niepowodzeń. To była prawdziwa próba charakterów i w tym przypadku nasi piłkarze zdali ją dobrze.

Klub dziękuję wszystkim rodzicom i kibicom za trzymanie kciuków za Królewskich Złoczew w ten weekend.

Partnerzy główni akademii