Co działo się w Królewskich Złoczew w marcu i jak zaprezentowały się nasze zespołu na boisku? Oto podsumowanie miesiąca na murawie.

2010/11/12

Nasi piłkarze z najstarszej grupy rozegrali mecz towarzyski z GKS Siemkowice oraz kilka spotkań wewnętrznych potyczek. Młodsza część ekipy zagrała także na turnieju Halowym w Baranowie. Zawodnicy pod okiem trenera Patryka Pijanki mocno pracują, a kolejny miesiąc zapowiada się już o wiele bardziej intensywnie. Drużyna zagra kilka spotkań sparingowych.

2014

Dużym sukcesem okazał się turniej w Brąszewicach. Podopieczni trenera Łukasza Łakomiaka zajęli pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania. Dodatkowo piłkarze z kategorii orlika zagrali kilka meczów towarzyskich, w których wypadli naprawdę bardzo dobrze. Przeciwnikami byli między innymi Progres Zduńska Wola, Piłkarska Akademia Lututów i Football Academy Sieradz.

2015

Podopieczni trenera Andrzeja Łakomiaka jak zwykle byli bardzo aktywni. Marzec rozpoczął się od starcia w WKS’em Wieluń, a następnie młodzi Królewscy zagrali z MKS’em Zduńska Wola i Football Academy Sieradz.

2016

Grupa żaka młodszego zagrała bardzo dobry turniej w Ruściu, w którym mieli również możliwość wystąpić zawodnicy, którzy dopiero dołączyli do naszych szeregów.

2017/18

Najmłodsi Królewscy rozegrali bardzo dobre zawody w Zduńskiej Woli podczas turnieju halowego. Nasi wychowankowie pokazali kawał dobrej piłki i pomimo początków swojej piłkarskiej przygody, zaprezentowali naprawdę wysoką jakość piłkarską.

Partnerzy główni akademii