Chłopcy z roczników 2015, 2016 zagrali dziś z WKS’em Siatkarz Wieluń. Co ważne odnotowania – młodszą grupę wspierali również zawodnicy z roczników 2017 i 2018.

Jako pierwsi wystąpili starsi Królewscy. Pod opieką trenera Andrzeja Łakomiaka nasi zawodnicy mieli możliwość rozegrania spotkania na pełnym orliku, co było swego rodzaju nowością dla tej drużyny. Pomimo tego i braków kadrowych piłkarze ze Złoczewa prezentowali się naprawdę solidnie. Mecz toczony był w dobrym tempie, a podczas pojedynku padło sporo bramek dla jednej i drugiej drużyny.

Po zakończeniu pierwszego starcia do boju ruszyła młodsza ekipa. Tutaj dzieciaki rywalizowały na dwóch boiskach jednocześnie w systemie 4×4. Królewscy z rocznika 2016, już bardziej ograni, na boisku radzili sobie wyśmienicie, co zaowocowało piękną grą i sporą liczbą goli. Na boisku obok jeszcze młodsi Królewscy z roczników 2017 i 2018 także radzili sobie dobrze. Dla niektórych z nich był to dopiero pierwszy lub drugi mecz w ich piłkarskiej „karierze”.

Kadra trenerska jest oczywiście dumna ze swoich wychowanków, którzy mieli dziś cieszyć się z przebywania na boisku z kolegami, a przy tym rywalizować i uczyć się piłkarskiego rzemiosła.

Partnerzy główni akademii