Dwie nasze drużyny żaków grały w sobotę mecze towarzyskie z Football Academy Sieradz. Chłopcy z roczników 2014 i 2015 mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na złoczewskim orliku.

Jako pierwsi wystąpili młodsi wychowankowie naszej akademii. Podopieczni trenera Andrzeja Łakomiaka rozpoczęli rywalizację o godzinie 10:00. Od samego początku zawodnicy Królewskich próbowali narzucić swoje warunki gry i zdominować przeciwników. Mecz toczony był w naprawdę dobrym tempie, a trener może być bardzo zadowolony z występu swoich zawodników.

Po grupie U8 swój mecz rozpoczęła drużyna prowadzona przez szkoleniowca Łukasza Łakomiaka, czyli drużyna złożona z chłopców z rocznika 2014. Starcie z Football Academy Sieradz było dla nich dużym wyzwaniem, ponieważ piłkarze Królewskich otrzymali możliwość gry z rocznikiem 2013/14, czyli rówieśnikami, ale także ze starszymi przeciwnikami. Nasi gracze popełniali sporo prostych błędów i musieli mocno napocić się w pojedynkach fizycznych. Podczas meczu drużyna miała również dobre momenty, które pokazują, że Królewskich U9 potrafią naprawdę dużo.

Obie drużyny już niebawem występować będę w rozgrywkach ligowych.

Partnerzy główni akademii