Akademia Aktywnego Przedszkolaka przyciąga na swoje zajęcia kolejne dzieci. Na poniedziałkowym treningu trenerzy Królewskich, pracujący również z najmłodszymi dzieciakami, mieli dużo roboty i naprawdę sporo zabawy.

W porównaniu do poprzedniego tygodnia do Akademii Aktywnego Przedszkolaka pod patronatem Królewskich Złoczew dopisały się kolejne trzy osoby. Takie zainteresowanie cieszy wszystkich: trenerów, rodziców i przede wszystkim dzieciaki.

– Oferta, z jaką wyszliśmy do opiekunów najmłodszych jest jedyna w swoim rodzaju w okolicy – mówi trener Łukasz Łakomiak. – Zachęcamy do wspólnej zabawy, do ruchu i do strzelania jak najwięcej liczby goli. Dzieciaki to uwielbiają. Czekamy na kolejne pociechy z roczników 2016/17.

Dodajmy, iż wszystkie dzieci, które szkolą się w Akademii Aktywnego Przedszkolaka będą mogły już niebawem zasilić szeregi Królewskich. Dzięki projektowi szkoleniowcy mogą od małego zaszczepiać w najmniejszych radość z uprawiania sportu, co przełoży się w przyszłości na kolejne silne grupy w naszym klubie.

Akademia Aktywnego Przedszkolaka Królewscy Złoczew prężnia działa i super się bawi! 🔝👊👍👑Jeśli jeszcze nie ma Cię z nami – zapraszamy! Czekamy na dzieci z roczników 2016/17! ⚽

Opublikowany przez Królewscy Złoczew Poniedziałek, 13 lipca 2020

Partnerzy główni akademii