Akademia Aktywnego Przedszkolaka pod patronatem Królewskich Złoczew ruszyła. Dzieci z roczników 2016 i 2017 odbyły z naszymi trenerami pierwsze zajęcia.

Akademia Aktywnego Przedszkolaka to jedyny taki projekt w gminie Złoczew i okolicy. Trenerzy z uprawnieniami minimum UEFA B, pracujący na co dzień w Królewskich Złoczew prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla 3 i 4-latków.

– Celem naszych spotkań jest po prostu dostarczenie małym dzieciom potrzebnego ruchu i pokazania im, że sport to super rzecz – mówi prezes Królewskich Łukasz Łakomiak, który poprowadził pierwsze zajęcia. – Z najmłodszymi pracuje się wyjątkowo trudno, niektóre dzieciaczki mają tylko 2 i pół roku, więc trening musi być naprawdę mocno dopasowany. Pracujemy jednak w małych grupach, więc dajemy sobie znakomicie radę. Ponadto angażujemy we wszystko rodziców, którzy pomagają swoim pociechom. Cieszymy się, że jako pierwsi w okolicy wychodzimy z propozycją dla najmniejszych. Chętnych zapraszamy, naprawdę warto.

Kolejne zajęcia dla małych zawodników odbędą się w poniedziałek o godzinie 16:15. Zainteresowane osoby odsyłamy do trenera Łukasza Łakomiaka (697 647 643). Można jeszcze zapisywać się na treningi, ale liczba miejsc jest ograniczona ze względu na to, iż szkoleniowcy chcą pracować z dzieciakami małych, 6-osobowych grupach.

Partnerzy główni akademii