W niedzielę 26.09 w Złoczewie odbyła się 2. edycja naszego turnieju „Radość z gry”, w którym wzięły udział drużyny z roczników 2015 oraz 2014.

Od samego rana turniej obfitował w wiele emocji. Swoje zmagania jako pierwsi rozpoczęli młodsi piłkarze. Równolegle na dwóch boiskach rywalizowały drużyny: Królewscy I, Królewscy II, Progres Zduńska Wola I, Progres Zduńska Wola II, BS Talent Łódź. Piękne akcje i bramki małych i zdolnych zawodników obserwowali rodzice i kibice, którzy zgromadzili się na boisku szkolnym.

Popołudniem do akcji ruszyły zespoły z rocznika 2014. W rozgrywkach wystąpili: Królewscy, AP Reissa Kępno, Prosna Wieruszów, Progres Zduńska Wola, BS Talent Łódź oraz Andrespolia Wiśniowa Góra. Turniej stał naprawdę na wysokim poziomie, co zaowocowało wyrównaną rywalizacją i zaciętymi pojedynkami na murawie.

Obydwa turnieje odbyły się bez klasyfikacji. Nagrody wręczali przedstawiciele zarządu Królewskich Złoczew wraz z trenerami i graczami z grupy 2007/08, którzy pomagali od rana w organizacji turnieju.

Partnerzy główni akademii