W weekend 13-14 maja w Złoczewie odbyła się 3. edycja turnieju piłkarskiego „Radość z gry”. Tym razem w rozgrywkach wzięło udział około 260 młodych piłkarzy z trzech roczników. Znakomicie spisali się piłkarze Królewskich Złoczew.

Rozgrywki rozpoczęły drużyny z kategorii U8. Sobotnim porankiem rywalizowało aż 12 zespołów, w których występowali zawodnicy z rocznika 2015. Pojedynki toczyły się na czterech boiskach jednocześnie, a po fazie kwalifikacyjnej zespoły zostały podzielone na grupy złotą i srebrną. Co bardzo cieszy nasz sztab – obie drużyny Królewskich Złoczew zakwalifikowały się do grupy złotej.

Popołudniem mecze rozgrywały dzieciaki urodzone w roku 2014. W tej kategorii wiekowej wzięło udział 7 zespołów. Ponownie po pierwszej fazie rozgrywek nastąpił podział na grupę złotą i srebrną. W tej pierwszej znaleźli się wychowankowie Królewskich i w fazie finałowej spisali się naprawdę znakomicie.

Kolejnego dnia, w niedzielę, 3. edycję naszego turnieju zamykali najmłodsi zawodnicy, czyli skrzaty z rocznika 2016. Co warte uwagi, w drużynie Królewskich znalazło się dużo piłkarzy urodzonych w latach 2017 i 2018. Nasza akademia wystawiła w tej kategorii dwa zespoły i obydwa ponownie awansowały do grupy złotej, w której rywalizowały w drugiej części turnieju.

Królewscy Złoczew dziękują wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom za udział w turnieju.

Partnerzy główni akademii