W niedzielę 19 września dwie drużyny naszej akademii wybrały się na turnieje piłkarskie rozgrywane w Namysłowie. Nasi chłopcy mieli możliwość pokazania się z dobrej strony i rywalizowania z zupełnie innymi drużynami, niż dotychczas.

Zmagania rozpoczęła grupa żółta. Chłopcy rywalizowali z drużynami: AP Namysłów, AP Szczot Twardogóra, Otmęt Krapkowice, AP Reissa Kępno oraz Champions Oława.

Nasi zawodnicy na boisku radzili sobie naprawdę dobrze. Odpowiednio przepracowany okres wakacyjny i ciągłe przykładanie się na treningach procentują w coraz fajniejsze występy.

Zaraz po zakończeniu pierwszych rozgrywek do boju ruszyli chłopaki z grupy czerwonej i zagrali jak zwykle koncertowo. Rywalami Królewskich w tej grupie były drużyny: AP Namysłów I, AP Namysłów II, AP Reissa Kępno oraz Ślęza Wrocław.

To na pewno nie ostatni wyjazd w zupełnie inny region Polski naszej akademii. Gra z różnymi przeciwnikami bardzo dobrze wpływa na rozwój dzieciaków i podnosi ich poziom sportowy. Czekamy na kolejne emocje.

Partnerzy główni akademii