Rocznik 2015 zajął 4. miejsce na turnieju Progress Cup w Kleszczowie. Rok starsi chłopcy nie awansowali do fazy finałowej. Naszym piłkarzom zabrakło jednej wygranej, by być się o wyższe miejsca w rozgrywkach.

Dwudniowy Progress Cup to jeden z najsilniejszych turniejów w naszym kraju, na którym występują jedne z najsilniejszych zespołów z całej Polski. W miniony weekend dwie nasze ekipy brały udział w rywalizacji w Kleszczowie.

Rocznik 2015 po dwóch dniach zajął 4. miejsce i w meczu o brązowy medal uległ Konstantynowskiej Akademii Sportu 2:0. Chłopcy rozegrali naprawdę bardzo dobre zawody.

Rocznik 2014 w pierwszym dniu rywalizował naprawdę przyzwoicie, ale brakowało na boisku zdecydowania i przekonania w działaniach. Drużyna trafiła zatem do grupy brązowej i w niedzielę rywalizowała o miejsce 9 (na 12 zespołów). Królewscy tego dnia grali zdecydowanie lepiej i przegrali tylko jeden mecz, zajmując 2. miejsce w grupie i 10 w całym turnieju.

Poza wynikami nasi trenerzy mogą być zadowoleni z występów naszych zawodników, bo to własnie po to jeżdżą z nimi na turnieje – aby rozwijać swoich podopiecznych.

Partnerzy główni akademii