W nadchodzący weekend na piłkarskich kibiców czeka w Złoczewie kilka naprawdę kapitalnych atrakcji. Wszystko to dzieje się z okazji 1. urodzin naszego klubu. Zapraszamy na stadion Złoczewii w piątek oraz w sobotę.

Wydarzenie rozpocznie się w piątkowym popołudniem. O godzinie 16:30 zaplanowana jest zbiórka zespołów, które zagrają w turnieju nocnym. W rozgrywkach weźmie udział 8 drużyn, które już ostały podzielone na dwie grupy. Finał imprezy przewidziany jest na godzinę 22:00.

Tego dnia dla dzieciaków dostępna będzie także dmuchana zjeżdżalnia, a od 17:00 rusza loteria fantowa z super nagrodami. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału.

W sobotę od rana czekają nas kolejne sportowe emocje – tym razem w wykonaniu dzieciaków. Od 8:30 startują turnieje w dwóch kategoriach wiekowych, w których weźmie udział aż 18 zespołów. W każdej kategorii wiekowej wystąpią drużyny Królewskich Złoczew.

Około godziny 9:00 druhowie z OSP Złoczew pojawią się na obiekcie przy ul. Lututowskiej w celu zademonstrowania wszystkim zainteresowanym sprzętu strażackiego. Na to wydarzenie w szczególności zapraszamy najmłodsze dzieciaki, które otrzymają okazję posłuchania o życiu prawdziwego strażaka.

Całą imprezę Honorowym Patronatem objął Burmistrz Gminy Złoczew Pan Dominik Drzazga, który zarówno w piątek, jak i w sobotę wręczy nagrody uczestnikom turnieju.

Partnerzy główni akademii