Od kolejnego tygodnia następuje reorganizacja w sztabie trenerskim Królewskich Złoczew. Co zmieni się dla zawodników akademii?

Najważniejsza ze zmian związana jest z najstarszymi grupami młodzieżowymi, nad którymi czuwać od tej pory będzie trener Patryk Pijanka. Grupa niebieska U14 oraz grupa żółta U12 będą w pełni pod kontrolą nowego trenera i to on odpowiadać będzie za cały proces szkolenia w tych kategoriach wiekowych.

Jestem przekonany, że Patryk będzie odpowiednią osobą i szybko przekona do siebie wszystkich zawodników. Z jedną z grup pracował już wcześniej jako asystent, więc nie będzie to dla nikogo niczym nowym. Zespół U14 opuszcza trener Andrzej Łakomiak, który od sierpnia zajmie się grupą dzieci z roczników 2017/18 – zakomunikował koordynator akademii Łukasz Łakomiak

Rocznik 2016 zostanie zatem oddzielony od młodszych kolegów, a zawodnicy w nim trenujący będą mogli jeszcze mocniej skupić się na odpowiednim dla siebie treningu. Dzieciaki z grupy 2017/18 trenować będą w tym samym czasie, ale z innym trenerem i w nieco inny sposób.

Roszady w sztabie mają spowodować jeszcze lepszą organizację pracy i podnieść poziom piłkarski w każdym zespole w akademii.

Partnerzy główni akademii