Co działo się na murawie w styczniu i jak spisali się w tym miesiącu nasi wychowankowie? Sprawdźcie naszą nową serię, podsumowującą wydarzenia, które miały miejsce w akademii w każdym miesiącu.

2017/18

Nasza najmłodsza grupa gra już coraz więcej, a w styczniu zawodnicy Królewskich wystąpili w turnieju Bełchatów Cup. Oczywiście w tym wieku dla wszystkich: graczy, sztabu i rodziców najważniejsza jest dobra zabawa, uśmiech i strzelone gole.

2016

Zespół z rocznika 2016 również wystąpił w tym miesiącu w turnieju w Bełchatowie. Podopieczni trenera Łukasza grają coraz lepiej, a sztab trenerów już pracuje nad tym, by drużyna trenowała od wiosny jeszcze więcej, co powinno znacząco podnieść poziom umiejętności naszych piłkarzy.

2015

Drużyna tradycyjnie już była bardzo aktywna i podopieczni trenera Andrzeja rywalizowali w styczniu na kilku frontach:

  • Turniej we Wrocławiu pod balonem
  • Turniej w Zduńskiej Woli na hali
  • Mecz towarzyski z AP Reissa Kępno

2014

Ekipa orlików młodszych w styczniu rozegrała mecz towarzyski z Akademią Progresu Zduńska Wola. Mecz bardzo intensywny i bardzo wartościowy dla naszego zespołu, dlatego że rywal postawił naprawdę trudne warunki do grania. Dodatkowo zawodnicy wzięli udział w halowym turnieju Bełchatów Cup i spisali się w nim rewelacyjnie: ambitna gra, walka i swoboda w działaniu pozwoliły nam pokazać kawał dobrego futbolu.

Czekamy na kolejne emocje i dobre mecze w wykonaniu naszych graczy.

Partnerzy główni akademii