Piątkowym popołudniem wszyscy zawodnicy, rodzice i trenerzy bawili się na wspólnym grillu, organizowanym przez naszą akademię. Było to pierwsze spotkanie integracyjne Królewskich Złoczew.

Grill rozpoczął się o godzinie 17:00, czyli w momencie startu treningów pierwszych grup młodzieżowych akademii. Zajęcia były jednak inne niż zwykle – młodzi piłkarze otrzymali wolną rękę. Mogli zatem grać, bawić się i wykorzystać czas dla siebie. Nad wszystkim opiekę sprawowali trenerzy oraz zarząd Królewskich z pomocą opiekunów dzieciaków.

– Cieszymy się, że w wydarzeniu wzięła udział tak pokaźna grupa rodziców – mówi trener Łukasz Łakomiak. – To, że będą dzieci doskonale wiedzieliśmy, ale zaangażowanie rodziców jest bardzo ważne, bo to właśnie dzięki temu wiele rzeczy staje się łatwiejszych. Dziękujemy za wspólną zabawę, za pomoc w obsłudze grilla i dołożenie kilku smakołyków od siebie. To na pewno nie ostatnia taka impreza.

Na stadion dzieci przyprowadziły niejednokrotnie całe rodziny – rodziców, siostry, braci. Panowała prawdziwa, rodzinna atmosfera i mamy nadzieję, że każdy czuł się mile widziany.

W najbliższą niedzielę Królewscy Złoczew zapraszają kibiców na stadion na godzinę 10:00. Odbędzie się bowiem turniej firm, organizowany przez nasz klub. Z pewnością będzie się działo.

Fotorelacja z wczorajszego grilla po królewsku. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, fajną atmosferę i pomoc….

Opublikowany przez Królewscy Złoczew Sobota, 1 sierpnia 2020

Partnerzy główni akademii