W niedzielę przy ul. Lututowskiej pięć drużyn mierzyło swoje siły w pierwszym turnieju organizowanym przez naszą akademię. Najlepszym zespołem okazał się Dany-Bruk. Ekipa Damiana Plaszczyka zanotowała komplet zwycięstw i zasłużenie odebrała puchar dla zwycięzcy.

Na pozostałych miejscach uplasowały się kolejno zespoły: Partner-Trans, Kam-Bud, Mirwal, Piłkarska Akademia Lututów 30+.

Wręczyliśmy także nagrody indywidualne wyróżniającym się zawodnikom. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jacek Cichecki z Piłkarskiej Akademii Lututów, najlepszym strzelcem Mateusz Andrych z Kam-Bud, a na MVP wybraliśmy Krystiana Kamińskiego z Dany-Bruk.

Turniej obfitował w zacięte pojedynki, piękne bramki i wspaniałe parady bramkarzy. Emocji nie brakowało. Mimo iż rozgrywki miały charakter towarzyski żaden z uczestników nie odpuszczał.

Zawody poprowadzili wspólnie młodzi sędziowie ze Złoczewa: Wiktor Krawczyk i Janek Lubański.

W trakcie trwania naszych zawodów przedstawiciele Zarządu Królewskich Złoczew zorganizowali również zbiórkę dla Jarka Załęckiego. Każdy, kto miał życzenie mógł wspomóc naszego kolegę z boiska.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną zabawę.

Dany-Bruk zwycięzcą Turnieju Firm o Puchar Królewskich ZłoczewW niedzielę przy ul. Lututowskiej pięć drużyn mierzyło…

Opublikowany przez Królewscy Złoczew Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Partnerzy główni akademii