Dwie nasze grupy żaka U8 oraz skrzata U7 zagrały mecze kontrolne z Football Academy Godynice.

Pierwszy mecz rozpoczęli młodsi zawodnicy z grupy fioletowej, czyli grupy U7. Całe spotkanie trwało około godziny czasu na dwóch boiskach jednocześnie. Dzięki temu każdy z zawodników zanotował dużą liczbę minut na boisku. Rywalizacja była zacięta. Padło w niej wiele goli dla jednej i drugiej drużyny.

– W tym wieku skupiamy się przede wszystkim na dobrej zabawie i zachęcaniu dzieciaków do udziału w treningach – mówił po meczu trener Łukasz Łakomiak. – Dla nas kluczowe jest to, by zebrać jak największą liczbę zawodników, z którą za chwilę będziemy wkraczać w bardziej piłkarskie treningi. Niebawem oddzielimy rocznik 2016 od 2017, co sprawi, że jeszcze bardziej wrośnie jakość naszych zajęć i będziemy mogli je jeszcze lepiej przygotować dla każdego dziecka. Tak pracujemy w każdej grupie i przynosi to odpowiednie rezultaty.

Tuż po najmłodszych piłkarzach swój występ zanotowali piłkarze z rocznika 2015. Podopieczni trenera Andrzeja Łakomiaka zagrali bardzo dobre zawody i w pełni kontrolowali wydarzenia na murawie. Widać ogromny postęp jaki ta grupa wykonała w ostatnim czasie. Chłopcy trenują i grają bardzo dużo, co widoczne jest gołym okiem.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i dobre występy.

Partnerzy główni akademii