Co ciekawego działo się w Królewskich Złoczew w ubiegłym tygodniu? Zapraszamy na podsumowanie ostatnich siedmiu dni w naszej akademii.

Grupa czerwona – występ na turnieju w Zduńskiej Woli

Drużyna naszych skrzatów zagrała aż 8 meczów podczas niedzielnego turnieju w Zduńskiej Woli. Podopiecznym trenerów Łukasza Łakomiaka i Andrzeja Łakomiaka udało się awansować do grupy „rekinów”, czyli zwycięskich drużyn wyłonionych z pierwszej rundy. Dzieciaki pokazały się z bardzo dobrej strony zwłaszcza iż był to ich pierwszy występ na tego typu imprezie.

Grupa żółta – mecz ligowy z Interem Woźniki Sieradz

Kolejne spotkanie naszych żaków owocowało w sporo emocji. Grupa w dalszym ciągu potrzebuje dużo czasu, by zacząć rywalizację z bardziej doświadczonymi zespołami. Niemniej jednak widać już pierwsze efekty pracy, którą dzieci wraz z trenerami włożyli wspólnie przez ponad rok.

Grupy fioletowa i niebieska – mecz wewnętrzny

W związku z niestawieniem się gości ze Zduńskiej Woli na spotkanie ligowe, trenerzy zaplanowali w sobotę mecz wewnętrzny między drużynami fioletową oraz niebieską. Starsi chłopcy pokonali swoich kolegów z akademii, ale mamy też nadzieję, że nasi młodsi wychowankowie wyciągną z tego starcia kolejną lekcję.

Partnerzy główni akademii