W sobotę 14.08 dzieciaki z naszej grupy czerwonej (żak U8) rozegrały pięć meczów na turnieju w Widawie. Pod względem piłkarskim mali Królewscy zaprezentowali się znakomicie.

Naszymi rywalami były zespoły: GKS Siemkowice, GKS Widawa, MKS Zduńska Wola, Pogoń Zduńska Wola oraz WKS Wieluń. Z każdym przeciwnikiem nasi chłopcy grali na maksymalnych obrotach, co skutkowało pięknymi akcjami i fantastycznymi bramkami.

– Dla nas najważniejszy jest ciągły rozwój chłopców – mówi po turnieju trener Łukasz Łakomiak. – Koncentrowaliśmy się na dobrej grze, pojedynkach 1×1 i szybkim odbiorze piłki. To są nasze główne założenia w najmłodszych kategoriach wiekowych. Widać też ogromną poprawę jeśli chodzi o odnajdywanie wolnej przestrzeni przez chłopców, ponieważ na to również zwracaliśmy dużo uwagi. Teraz czeka nas turniej w Złoczewie, na którym znów spróbujemy zaprezentować się jak najlepiej.

Już 21.08 nasze dwie grupy czerwona oraz zielona zagrają w turnieju organizowanym na boisku szkolnym w Złoczewie. Początek rywalizacji o godzinie 14:00.

Partnerzy główni akademii